Witryny www

Firmowa witryna to nie tylko wizytówka firmy i narzędzie marketingowe. To także jeden z najważniejszych kanałów aktywnej sprzedaży, którego zalety często przewyższają tradycyjne formy zdobywania klientów. Po przeprowadzonej analizie problemów i potrzeb firm z branży, jaką Twoje przedsiębiorstwo reprezentuje, przedstawiamy unikalne rozwiązanie oparte na autorskich produktach tworzonych od początku specjalnie wraz z kompleksową obsługą.

Serwis www tworzony przez nasz zespół grafików i programistów cechuje się wykorzystaniem najnowszych technologii internetowych, zgodnych z obowiązującymi standardami sieciowymi i trendami we wzornictwie internetowym. Gwarantuje to nieprzerwaną, skuteczną całodobową prezentację oferty firmy w prestiżowej, interaktywnej formie zachęcającej do kontaktu i kupna.

Przebieg prac

Witryna tworzona jest etapami. Znając wymagania stawiane stronie tworzymy projekt graficzny z możliwością pełnego, precyzyjnego dostosowania do szczegółowych oczekiwań właściciela firmy. Nie limitujemy wprowadzanych poprawek i udoskonaleń.

Projektujemy osobno stronę główną z animacją na życzenie, strony z zawartością tekstową, stronę kontaktu (z formularzem kontaktowym i mapą dojazdu), wyszukiwarkę witryny. Na tym etapie przedstawiamy konkretne rozwiązania technologiczne i ustalamy specyfikację techniczną proponowanych modułów. Tworzymy od podstaw autorski system zarządzania treścią (CMS) z panelem administracyjnym do aktualizacji treści.

Po zakończeniu implementacji serwisu i wszystkich założonych funkcjonalności następuje etap testowania witryny, prawidłowości działania pod różnymi przeglądarkami i platformami sprzętowymi oraz realizacji założonych celów. Następnie uzupełniamy treść podstron zgodnie z dostarczonymi materiałami elektronicznymi.

Po prezentacji serwisu i jego ostatecznej akceptacji szkolimy personel z zakresu korzystania z panelu administracyjnego i aktualizacji treści. Następuje publikacja witryny w Internecie pod domeną firmową oraz dodanie do wyszukiwarek internetowych celem indeksacji.

Wartość inwestycji

Wszystkie powyższe prace projektowe i implementacyjne wraz z opieką okołoprojektową oferujemy w jednej cenie. Ponadto firmie przysługuje bezpłatna, roczna gwarancja na stworzoną witrynę obejmująca aktualizacje i poprawki systemu CMS oraz pełne wsparcie techniczne.

Termin realizacji

Czas wykonania projektów i implementacji funkcjonalności witryny aż do momentu jej opublikowania wynosi maksymalnie 30 dni roboczych i zależny jest od akceptacji kolejnych etapów prac przez zamawiającego i dostarczenia niektórych materiałów (logo firmy, teksty na witrynę).

Usługi dodatkowe

W ramach rozwoju stworzonych stron oferujemy usługi dodatkowe, dopasowane do indywidualnych warunków i potrzeb witryny www:

  • Skuteczna promocja witryny w Internecie przez kampanie marketingowe
  • Utrzymywanie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych (SEO)
  • Utrzymywanie witryny i domen na naszych serwerach hostingowych
  • Tłumaczenie stron internetowych i tworzenie wersji wielojęzycznych
  • Szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi systemów CMS witryny
  • Rozbudowa funkcjonalności witryny o dedykowane aplikacje bazodanowe
  • Nieograniczona pomoc techniczna w trybie 24/7/365 i aktualizacje treści

Dlaczego my?

Przy realizacji projektów informatycznych jesteśmy idealnym wyborem z kilku powodów:

Rozpocznij projekt

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Uzyskaj poradę, odpowiedzi i rozwiązania zawsze, gdy tego potrzebujesz.