Comarch e-Sklep

Pełna integracja e-Sklepu z systemem ERP

Comarch e-Sklep jest obecnie jedynym dostępnym na polskim rynku oprogramowaniem sklepów internetowych, który jest całkowicie zintegrowany z wyjątkowo popularnymi systemami takimi jak Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL czy Comarch ERP Altum.

Umożliwia to pełną komunikację pomiędzy sklepem internetowym a systemem ERP. Z jednej strony ze sklepu www do systemu ERP „wychodzą” informacje o klientach, zamówieniach czy dane do faktur, a z drugiej system ERP wysyła do sklepu opisy poszczególnych towarów, obowiązujące w danym momencie rabaty, dostępne zestawy promocyjne oraz aktualne stany magazynowe.

Moc możliwości

Skorzystaj z Comarch e-Sklep i pożegnaj się z limitami! Oprogramowanie Comarch e-Sklep jako jedno z niewielu umożliwia wystawianie nieograniczonej liczby produktów w e-sklepie i przesyłanie nielimitowanej ilości informacji oraz daje dostęp do bazy danych bez ograniczeń. Zamiast długoterminowego zobowiązania w postaci umowy, oferujemy elastyczny abonament miesięczny. A na początek zapraszamy do skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego.

Najważniejsze funkcje:

Enterprise, sklep dla wymagających

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, stworzyliśmy obok wersji Standard ofertę Comarch e-Sklep Enterprise. Wersja oprogramowania Enterprise to najbardziej zaawansowane narzędzie e-commerce, posiadające wiele dodatkowych funkcjonalności, które skutecznie udoskonalą cały proces sprzedaży czy zarządzania nawet najbardziej skomplikowanym system. Comarch e-Sklep Enterprise idealnie sprawdzi się w przypadku sprzedaży międzynarodowej i obsługi wielosklepowej.

Dowolna modyfikacja grafiki – Edytor HTML i CSS dla webmasterów

Zmiana wyglądu e-sklepu nigdy nie była prostsza! Oprogramowanie pozwala na wszelkie, nawet najbardziej zaawansowane modyfikacje za pomocą intuicyjnej metody „przeciągnij i upuść” i gotowych szablonów graficznych, które możesz pobrać w kilka chwil. Z kolei za pomocą edytorów CCS stworzysz nawet złożone projekty jak profesjonalista.

Mobilna wersja sklepu

Comarch e-Sklep dostosowany jest zarówno do komputerów, jak i coraz powszechniej używanych urządzeń mobilnych: smartfonów i tabletów. Osobny interfejs pozwala na dokonywanie zakupów o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, co zdecydowanie przekłada się na zyski, szczególnie w branżach, w których większość decyzji zakupowych podejmuje się pod wpływem impulsu. Dostosowanie e-sklepu do urządzeń mobilnych jest bardzo intuicyjne, wystarczy jedno kliknięcie myszki. Wartość rynku zakupów mobilnych systematycznie rośnie, a jeśli ciebie tam nie będzie, klienci kupią u konkurencji.

Powiadomienia SMS

Oprogramowanie Comarch e-Sklep umożliwia automatyczne informowanie klientów o stanie realizacji składanych przez nich zamówień za pomocą powiadomień SMS. Administrator w prosty sposób może nimi zarządzać i ustalać jakie powiadomienia dostaną klienci na danym etapie realizacji zamówienia. Co ważne, system pozwala na dokładne monitorowanie wysyłanych wiadomości, dzięki dostępowi do specjalnych raportów, gdzie są one widoczne.

Bezpieczeństwo

Najlepsze oprogramowanie powinno nie tylko usprawniać pracę, ale i zapewniać bezpieczeństwo przechowywanych na serwerach danych. To dlatego system Comarch e-Sklep online został zainstalowany w Comarch Data Center, czyli nowoczesnym centrum danych, gdzie nieustannie znajduje się pod opieką profesjonalnych i doświadczonych administratorów. Comarch Data Center zapewnia nieprzerwaną kontrolę bezpieczeństwa oraz nowoczesne mechanizmy zabezpieczeń danych klientów przed dostępem osób do tego nieupoważnionych. Użytkownikom oprogramowania Comarch e-Sklep oferujemy także możliwość korzystania z certyfikatu SSL.

Intuicyjny i responsywny panel do zarządzania sklepem

Najlepsze oprogramowania do e-handlu to takie, które pozwalają na wygodne zarządzanie całym wirtualnym sklepem z panelu administracyjnego w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia połączonego z Internetem. Comarch e-Sklep nieustannie udoskonala swoje funkcjonalności, tak aby korzystanie z systemu było jeszcze łatwiejsze, bardziej intuicyjne i nowoczesne.

Darmowa sprzedaż na wszystko.pl

Serwis wszystko.pl to wirtualna galeria handlowa stworzona przez producenta z myślą o użytkownikach Comarch e-Sklep. Każdy, kto korzysta z Comarch e-Sklep, może bezpłatnie oferować swoje produkty na tej platformie.

Integracja z FreshMail

Chcesz regularnie informować swoich klientów o nowościach i promocjach, ale masz dość korzystania z wielu narzędzi? Przesiądź się na Comarch e-Sklep! Kompatybilność narzędzia do profesjonalnych kampanii e-mailowych FreshMail z oprogramowaniem Comarch e-Sklep pozwala na automatyczną synchronizację posiadanych list mailingowych oraz integrację sklepu internetowego z kontem FreshMail. Od dziś twoja komunikacja z klientami będzie jeszcze łatwiejsza i szybsza!

Integracja z Allegro

Sprzedaż na kilku różnych platformach internetowych, choć przynosi zyski, jest bardzo czasochłonna. Zamiast tworzyć osobne oferty sprzedażowe na najpopularniejszy portal aukcyjny w Polsce, przesiądź się na Comarch e-Sklep i po prostu zintegruj konto na Allegro z oprogramowaniem swojego sklepu internetowego. Comarch e-Sklep pozwala na edytowanie i wystawianie nieograniczonej liczby aukcji na Allegro oraz na automatyczne generowanie zamówień i tworzenie kont klienta bezpośrednio w systemie sklepu, po zakończeniu aukcji.

Integracja z porównywarkami cen

Obecność twojej oferty w najpopularniejszych porównywarkach cen pozwoli ci na szybsze dotarcie do większej ilości klientów, a nawet na podebranie części z nich konkurencji. Comarch e-Sklep umożliwia integrację sklepu internetowego z takimi porównywarkami jak Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut, okazje.info, sklepy24.pl, które regularnie zestawiają ze sobą ceny danego produktu dostępnego w przeróżnych e-sklepach.

Integracja z systemami płatności

Płatność online za zakupy jest dziś czymś oczywistym i pożądanym przez klientów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Comarch e-Sklep pozwala na integrację twojego sklepu internetowego z najpopularniejszymi systemami płatności: PayU, Dotpay, eCard, mTRANSFER, Przelewy24, Multi Transfer, PayPal, PayByNet, Sofort Banking oraz Payeezy.

Integracja z Trusted Shops

Prowadzenie każdego sklepu internetowego musi być zgodne z przepisami obowiązującego prawa, a to pociąga za sobą szereg obowiązków związanych z tym aspektem. Oprogramowanie Comarch e-Sklep spełnia wszystkie wymagania niezbędne do zdobycia wstępnej certyfikacji Trusted Shops, która w znacznym stopniu ułatwi to zadanie.
Trusted Shops przygotowało dla e-handlowców takie rozwiązania jak regularnie uaktualniany regulamin sklepu z polityką prywatności, który bierze pod uwagę indywidualne potrzeby i specyfikę danej działalności oraz znak jakości z gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki któremu potencjalni klienci chętniej dokonują zakupów i rzadziej porzucają koszyk z wybranymi produktami. Dodatkowo system Trusted Shops wyświetla na stronie sklepu internetowego zebrane opinie, co zwiększa zaufanie do twojej oferty i marki.

Facebook Shop

Facebook to nie tylko platforma pozwalająca na utrzymanie kontaktów ze znajomymi z całego świata, ale przede wszystkim nowoczesny i nienachalny hipermarket internetowy, który z roku na rok przynosi sprzedawcom coraz większe zyski. Jeśli i ty chcesz wziąć udział w ich podziale, twoich produktów po prostu nie może zabraknąć na Facebooku! Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, zintegruj Comarch e-Sklep z Facebookiem i pozwól swoi klientom wprost z twojego sklepu internetowego na korzystanie z takich funkcji Facebooka jak:

  • Zaloguj się z Facebookiem
  • Przycisk „Lubię to”
  • Box „Lubię to”
  • Komentarze
  • Powiąż z kontem Facebook

Mechanizmy wspierające pozycjonowanie

Pozycja twojego e-sklepu w wyszukiwarkach internetowych przekłada się na ruch na twojej stronie, a co za tym idzie, twoje zyski. Oprogramowanie Comarch e-Sklep ułatwia twoim klientom odnalezienie twojej oferty w sieci poprzez m.in. przyjazne linki, definiowanie meta danych (opis i tytuł strony, słowa kluczowe, generowanie mapy strony XML dla wyszukiwarki Google, definiowanie pliku robots.txt, makra @GroupName@ i @ProductName@ do wynikowego tytułu strony, czy generowanie mapy strony dla wyszukiwarki Bing.com).

Narzędzia do analiz i raportów

Comarch e-Sklep to kompleksowe oprogramowanie, które pozwala na generowanie niezbędnych w każdym sklepie analiz, które umożliwiają sporządzenie raportów związanych z towarami (np. najczęściej oglądane i kupowane produkty, towary bez sprzedaży), kontrahentów (np. zestawienie najlepsi kontrahentów) oraz zamówieniami (np. wartość zamówień w czasie).
Dzięki systematycznej analizie możesz jeszcze skuteczniej rozwijać swój sklep internetowy, a w przypadku każdej zmiany możesz monitorować jej wpływ w sporządzanych raportach. Co ważne, system pozwala na integrację z Google Analytics i Google Tag Manager, co umożliwia sporządzanie jeszcze bardziej pogłębionych i zaawansowanych statystyk, takich jak chociażby badanie parametrów ruchu i konwersji.

Pakiet dodatków

Poza nowoczesnym oprogramowaniem Comarch e-Sklep zapewniamy naszym klientom również bogaty pakiet rabatów i bezpłatnych usług (w zakresie e-commerce i zwiększania zysków ze sprzedaży) o wartości rynkowej nawet kilku tysięcy złotych, który z pewnością ucieszy tych, którzy pragną jeszcze bardziej rozwijać własny sklep internetowy.

Pobierz demo Comarch e-Sklep

Jest dostępna wersja demonstracyjna. 30-dniowa bezpłatna wersja testowa dostępna jest dla każdego. Wypróbuj całkowicie bez zobowiązań – skontaktuj się z nami teraz.

Indywidualny projekt i wdrożenie

Jeśli chcesz, żeby Twój e-Sklep był niepowtarzalny, posiadał interesującą, unikalną szatę graficzną, oferował specjalne funkcjonalności lub po prostu nie masz czasu na samodzielne konfigurowanie, to dobrze trafiłeś. Jako certyfikowany Partner Comarch mamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach sklepów opartych o tą platformę. Przygotowujemy dla Ciebie sklep od etapu zamówienia, poprzez projekt, realizację, testy, aż do jego publikacji w Internecie. Kompleksowa obsługa obejmuje także przeszkolenie z administracji sklepem i bieżącą pomoc techniczną

Skontaktuj się z nami, aby bezpłatnie uzyskać indywidualną ofertę na wdrożenie.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi (FAQ)

Co to jest e-commerce? Jak się prowadzi sprzedaż w Internecie?

Jeśli jeszcze nie masz doświadczenia w handlu internetowym, to Comarch e-Sklep będzie idealnym wyborem dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze oraz zintegrowanym funkcjom przyspieszającym codzienne czynności. Zapoznaj się z krótkim dokumentem opisującym na czym polega prowadzenie sklepu internetowego.

Jaka jest cena Comarch e-Sklep?

Cena Comarch e-Sklep jest zależna od tego czy posiadasz oprogramowanie Comarchu na gwarancji, jakiego rodzaju jest to oprogramowanie oraz (co najważniejsze) jaki zakres funkcjonalności najbardziej odpowiada Twojej firmie. Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie i szybko przedstawimy odpowiedni cennik. Wykaz wszystkich cenników jest dostępny również na stronie producenta.

Jakie wymagania techniczne ma Comach e-Sklep?

Wszystkie najważniejsze wymagania techniczne są dostępne tutaj. Służymy pomocą w razie dodatkowych pytań.

Którą wersję Comarch e-Sklep mam wybrać?

Istnieją wersje usługi różniące się ceną, zakresem funkcji i możliwości. Porównanie funkcji wszystkich dostępnych wersji znajdziesz tutaj.

Gdzie znajdę regulamin Comarch e-Sklep?

Zamówienie usługi Comarch e-Sklep oznacza akceptację warunków użytkowania i licencji opisanych w regulaminie Comarch e-Sklep dostępnym tutaj.

Zamówiłem e-Sklep. Jak mogę go zobaczyć?

Pierwsze logowanie do panelu administracyjnego wymaga skonfigurowania pliku hosts na komputerze z systemem Windows, jeśli sklep ma pozostać niedostępny w czasie jego konfigurowania. Sprawdź teraz jak to zrobić w formie instrukcji wideo.

Jak mogę samodzielnie modyfikować szablony graficzne Comarch e-Sklepu?

Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę, nie musząc się martwić o kwestie techniczne. Jeśli jednak jesteś zaawansowanym użytkownikiem i nie wystarczają Ci dostępne szablony, a nie chcesz zamówić zaprojektowania nowego, idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, to możesz wprowadzić na swoje ryzyko modyfikacje zgodnie z dokumentacją (dla wersji 7.2) dostępną tu do pobrania.

Jak włączyć newsletter w Comarch e-Sklep?

Jedną z najskuteczniejszych metod utrzymywania kontaktu z kupującymi jest newsletter. Zobacz jak go można łatwo aktywować:

Jak ustawić rabaty w Comarch e-Sklep?

Jest to bardzo intuicyjne:

Jak zintegrować Comarch e-Sklep z porównywarkami cen?

Chętnie pomożemy w integracji Twojego sklepu z popularnymi polskimi porównywarkami cen. Instrukcję do samodzielnej konfiguracji możesz pobrać dla portali: Okazje.info, Skąpiec, Sklepy24. A także dostępna jest instrukcja dla Ceneo.pl oraz osobny poradnik dotyczący Nokaut.pl

Jak włączyć blog w Comarch e-Sklep?

Rozpoczęcie blogowania jest mocno rekomendowane, gdyż wpisy poradnika będą pomagały internautom przeszukującym Twój asortyment zapoznać się z poziomem kompetencji obsługi klienta, poznać nowości, wpłynie też na ruch społecznościowy w witrynie. Potrzebne jest zaledwie kilka kliknięć:

Jak ustawić formy płatności i skonfigurować dostawy w Comarch e-Sklep?

Zdefiniowanie podstawowych form płatności i dostawy sprowadza się do kilku kliknięć i wypełnienia formularza:

Jak ustawić reklamacje i zwroty w Comarch e-Sklep?

Wystarczy uzupełnić kilka pól, by aktywować funkcje dotyczące zwrotów:

Jak zmienić Partnera Comarch?

Jeśli zdecydowałeś się zmienić Partnera Comarch, zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia naszej oferty. Formularz zmiany Partnera Comarch pobierzesz tutaj.

Jak wypowiedzieć Comarch e-Sklep?

Jeśli chcesz całkowicie zakończyć działalność handlu internetowego i zamknąć swój sklep internetowy, należy wymówić umowę poprzez przesłanie pocztą do Comarch S.A. podpisanego wypowiedzenia usługi Comarch e-Sklep.

Jak rozpocząć korzystanie z Comarch e-Sklep?

Jest dostępny bezpłatnie dokument ułatwiający użytkowanie sklepu internetowego Comarch e-Sklep początkujacym użytkownikom. Sam sklep jest bardzo prosty i przyjemny w obsłudze i konfiguracji. Pobierz teraz instrukcję krok po kroku, by bez problemów rozpocząć przygodę z sprzedażą w Internecie. Podstawowa konfiguracja przedstawiona poniżej w formie krótkiego wideo. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Jak wyglądają przykładowe sklepy internetowe oparte na Comarch e-Sklep?

Zapraszamy do kontaktu, by otrzymać referencje z udanych wdrożeń. Każdy sklep internetowy jest inny, bo wymagania i potrzeby każdej firmy są różne. Mamy możliwość rozwijania dodatkowych, niestandardowych funkcjonalności na indywidualne zamówienie.

Przykłady realizacji:

https://ochronawnetrz.pl

https://www.regallo.pl

https://mealprep.com.pl

 

Dlaczego my?

Przy realizacji projektów informatycznych jesteśmy idealnym wyborem z kilku powodów:

Rozpocznij projekt

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Uzyskaj poradę, odpowiedzi i rozwiązania zawsze, gdy tego potrzebujesz.